MatMario napisał(a):

Ale jak w tym PZU jest ubezpieczony? Na AC czy na zwykłe Oc? Jaki masz pakiet?
Jak masz AC to jasne że warto zgłosić. Wybryk chuligański, za to płacą. Aby nie było problemów pójdź na policje zgłoś to, powiedz gdzie się to stało, oni zrobią sobie sprawę, ty weź notatkę. Zadzwoń do ubezieczyciela spytaj czy wymagają notatki policyjnej. Tyle
|
OC, AC i autopomoc w pakiecie komfort. Dzięki wielkie, zatem jutro to zgłoszę.