Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17572
Stary 06.08.2010, 00:38
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ale jak w tym PZU jest ubezpieczony? Na AC czy na zwykłe Oc? Jaki masz pakiet?

Jak masz AC to jasne że warto zgłosić. Wybryk chuligański, za to płacą. Aby nie było problemów pójdź na policje zgłoś to, powiedz gdzie się to stało, oni zrobią sobie sprawę, ty weź notatkę. Zadzwoń do ubezieczyciela spytaj czy wymagają notatki policyjnej. Tyle
OC, AC i autopomoc w pakiecie komfort. Dzięki wielkie, zatem jutro to zgłoszę.
Odpowiedz cytując