Wyświetl pojedynczy post
forthree
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2121
Stary 06.08.2010, 00:23
jeśli to ktoś wklejał to sory bardzo, ale nie chce mi sie grzebać w tym burdelu

wp: "- Przecież to nie ja nie strzeliłem rzutu karnego w pierwszym meczu, nie ja popełniałem błędy w obronie. Zawsze w takiej sytuacji winą obarczony jest szkoleniowiec. Za ten mecz powinno oberwać się również piłkarzom. Na pewno nie będę ich bronił, przecież w prostych sytuacjach popełniali szkolne błędy - mówił zły szkoleniowiec."

To przecież nie jego wina, że piłkarze stoją na boisku. Nie jego wina, że nie mają pomysłu na grę i są ogrywani przez Azerów.

Ja rozumiem, że potrzeba czasu, żeby zgrać drużyne, ale to co gra Wisła to jest PIACH, przy takim podejściu Heńka ta drużyna będzie walczyć o utrzymanie... Jedynym wyjściem jest zwolnienie go i wzięcie kogoś dobrego, lub jak tu była dyskusja znanego byłego piłkarza.