Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
Od: 09.2008
Offline
#
2120
06.08.2010, 00:22
Emocje siegaja zenitu! Panowie ponaglam moja prosbe o dystans i relaks ...
http://www.youtube.com/watch?v=bAEsESMLjSA
Mnie to bardzo uspokaja!
DarekW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekW
Znajdź inne posty napisane przez DarekW