Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 05.08.2010, 22:56
Goral – okej, w takiej sytuacji stoimy w jednym rzędzie

Lemoniadowy – widzę, że generalnie nadal "ale ale", dziękuję za dyskusję. Skoro dla Ciebie porażka=kompromitacja, przykro mi, ale dziękuję za dyskusję na takim poziomie i winszuje sprawdzenia w 10 min. CV ludzi, którzy nas ZDEKLASOWALI po karnych.