Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Zoltan
Junior Member
Od: 07.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
1051
05.08.2010, 22:46
Siema ja zaczynam cwiczyc i mam takie pytanie ; czy macie jakies forum godne polecenia na temat cwiczen na silowni itp poniewaz chce zaczac cwiczyc i mam prae pytan odnosnie tego.
Zoltan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zoltan
Znajdź inne posty napisane przez Zoltan