Wyświetl pojedynczy post
Zoltan
Junior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 05.08.2010, 22:46
Siema ja zaczynam cwiczyc i mam takie pytanie ; czy macie jakies forum godne polecenia na temat cwiczen na silowni itp poniewaz chce zaczac cwiczyc i mam prae pytan odnosnie tego.
Odpowiedz cytując