|
GRaliśmy ze słabym zespołem ? To taki typowy stereotyp ! Jak ekipa jest z Azerjbeżdżanu to znaczy że jest słaba . A to gówno prawda ! Pomijając taktykę i ustawienie czyli wkład terenerów to ja widziałem że każdy z zawodników Karabachu był lepszy technicznie , szybszy o dwie prędkości i każdemu chciało się grać .Na jakiej podstawie mówicie że to ogórki i że są słabi ? Słabi to jesteśmy my i nalezy się z tym wreszczcie pogodzić ! Każdemu może zdarzyć się wpadka , nie ma problemu ale nam wpadki zdarzają się cały czas , co roku . Pisząć My mam na myśli nie tylko Wisłę ale ogólnie polskie drużyny . Na podstawie jakich wyników twierdzicie że jesteśmy w czymś lepsi niż Azerowie czy tez Gruzni ? Nie ma żadnych przesłanek aby tak twierdzić opórcz naszej wybujałej wyobraźni o samych sobie .
|