Cytat:
|
byle nie na dlugo.. w PL poza Skorza nikogo sensownego,
|
Probierz.
Cytat:
|
[Tak, bo nie wystawił Kirma, który wrócił wtedy co przyszedł Paljicm a ostatni jego dobry mecz to Levadia rok temu. Kolejna zła zmiana, to Łobodziński, który pokazał się z dobrej strony. Wszedł za zdenerwowanego, ambitnego, lecz bardzo nerwowo grającego Małeckiego mającego żółtą kartkę (inna sprawa, że to był bardzo dobry mecz Małego).
|
LOL
Diaz niewystawiony w pierwszym spotkaniu, Brozek na obronie, Małecki na ławie, gra Paljic, ktory jest gorszy NAWET od Kirma i Łobo. No i jeszcze forsowanie geniusza przyjęcia piłki Rafała Boguskiego.
Czekam z nadzieja na informacje o wywaleniu go z klubu.