Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
3325
05.08.2010, 22:28
Czasami te braki umiejetności można nadrobić ambicją i wolą walki!!!oni nawet tego nie chcą zrobić!!!
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..