Spodobalo mi sie sformulowanie uzyte w relacji przez Jawora:
Cytat:
|
Krakowianie przegrali, bo szkoleniowiec pogubił się w bogactwie i poprzestawiał skład, który wcześniej rozbił FC Szawle. Decydujący o wyniku błąd popełnił Piotr Brożek, który został przesunięty z pomocy do obrony.
|
Od Kasperczaka jako autora 3 z 4 najbardziej kompromitujacych porazek Wisly w historii oczekuje tylko jednego DYMISJI. Trener, ktory spuscil z ligi Gornika Zabrze nie powinien nigdy siedziec na lawce Wisly jesli chcemy cos osiągać. Zabraklo mu honoru pare lat temu - teraz ma szanse chociaz to odkupic.