kibicwisły1906 napisał(a):

|
nie ma szans na bazę treningową bo Cupiał się nie zgodził na łożenie kasy na nią - ogólnie jesteśmy w punkcie wyjścia...
|
Skąd wiesz?
Ja słyszałem co innego...
Oczywiście to, że BC nie da kasy na bazę, to nieprofesjonalizm Basałaja.