Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 05.08.2010, 22:19
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Z wypowiedzi HK wynika że ani myśli podawać się do dymisji. Jak zwykle winni są wszyscy tylko nie on. Jego wypowiedzi po Tibilisi były mniej więcej takie same. Ciekawe jak zareaguje na to boss. Mam nadzieję że nie dopuści do tego aby Wisła zmarnowała kolejne pół roku.

A Ja tylko dla przypomnienia coś wkleję...

Cytat:
Kilkukrotnie powtarzał pan, że z chęcią wróci do Krakowa. Mając oferty klubów z Anglii warto wracać do drużyny, gdzie większość piłkarzy mówi o panu wyłącznie źle?

- Oferta z Anglii była, ale ze słabego zespołu. Na razie chcę jednak pracować w Unirei. Ale do Krakowa wracam choćby za chwilę. Mam Wisłę w sercu. Śledzę jej wyniki w Internecie, oglądam bramki, dopinguje im. Wisła ma wspaniałych kibiców i to mnie urzekło. Moim marzeniem jest prowadzenie Steauy, później Chelsea a na trzecim miejscu Wisły. Jeżeli odbiorę telefon od Bogusława Cupiała z ofertą pracy będę naprawdę szczęśliwy.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !