SpoXsteR napisał(a):

|
Cupial byl na stadionie wiec mogli sprawe zalatwic zaraz po gwizdku... ciekawi mnie tylko jedno... czy zachowa sie fair play czy po raz drugi bedzie (to bylby kosmos i jaki jest to jest, ale nie chce mi sie wierzyc ze tak by sie zachowal) ciagnal kase od Wisly nie bedac juz jej trenerem... chyba ze ma jakis zapis ze w razie rozwiazania umowy o prace nie trzeba robic tego robic za porozumieniem stron...
|
o ile mnie pamięć nie myli to umowa tym razem była inaczej sformułowana, więc spokojna twoja rozczochrana