Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 05.08.2010, 22:01
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Cupial byl na stadionie wiec mogli sprawe zalatwic zaraz po gwizdku... ciekawi mnie tylko jedno... czy zachowa sie fair play czy po raz drugi bedzie (to bylby kosmos i jaki jest to jest, ale nie chce mi sie wierzyc ze tak by sie zachowal) ciagnal kase od Wisly nie bedac juz jej trenerem... chyba ze ma jakis zapis ze w razie rozwiazania umowy o prace nie trzeba robic tego robic za porozumieniem stron...
o ile mnie pamięć nie myli to umowa tym razem była inaczej sformułowana, więc spokojna twoja rozczochrana
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!