Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
2021
05.08.2010, 21:46
gdyby kasper zostal to by powiedzial, ze ma nadzieje iz zespol zareaguje pozytywnie w meczu z Arka albo cos takiego..
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW