Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 05.08.2010, 21:46
gdyby kasper zostal to by powiedzial, ze ma nadzieje iz zespol zareaguje pozytywnie w meczu z Arka albo cos takiego..
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!