Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5473
Stary 05.08.2010, 20:54
no i brawo Jaga. Grosik - klasa europejska . szkoda tego wolnego pod koniec .Musiał Franek go wykonywać ? ech...a karny z dupy,oczywiście ...
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując