Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
5473
05.08.2010, 20:54
no i brawo Jaga. Grosik - klasa europejska . szkoda tego wolnego pod koniec .Musiał Franek go wykonywać ? ech...a karny z dupy,oczywiście ...
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul