qchar90 napisał(a):

ciekawy jestem, czy będzie jakaś wysprzedaż naszych gwiazdek typu Brożki itp.
choć watpie kto by ich chcial...nawet z doplata nie wiem czy by sie frajerzy znalezli
|
Ja się zastanawiam, jaki talent muszą mieć Błaszczykowski i Lewandowski, skoro udało im się wybić do dobrego klubu. Polski piłkarz nie ma umiejętności, rusza się jak wóz z węglem.