Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32962
Stary 05.08.2010, 20:40
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ciekawy jestem, czy będzie jakaś wysprzedaż naszych gwiazdek typu Brożki itp.
choć watpie kto by ich chcial...nawet z doplata nie wiem czy by sie frajerzy znalezli
Ja się zastanawiam, jaki talent muszą mieć Błaszczykowski i Lewandowski, skoro udało im się wybić do dobrego klubu. Polski piłkarz nie ma umiejętności, rusza się jak wóz z węglem.
Odpowiedz cytując