Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32961
Stary 05.08.2010, 20:35
Przyznam Wam się , że nie wierzyłem w zwycięstwo. Terraz Wiem, że ogromnym błędem było nie zaufanie Petrescu. Gdyby chłop popracował do dziś mielibyśmy kilku piłkarzyków nierobów mniej a nasza Wisełka byłaby daleko poza resztą polskiej miernoty. NIe ma co gdybać, mam nadzieję tylko że szefu zrobi co trzeba i zatrudni konkretnego trenera zza granicy.
Odpowiedz cytując