Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32959
Stary 05.08.2010, 20:34
ciekawy jestem, czy będzie jakaś wysprzedaż naszych gwiazdek typu Brożki itp.
choć watpie kto by ich chcial...nawet z doplata nie wiem czy by sie frajerzy znalezli

Odpowiedz cytując