Zlatan93 napisał(a):

|
Kasperczak nie nadaje się i jeśli Cupiał z Basałajem zrozumieją to teraz to tym lepiej. On zostawia po sobie spaloną ziemię i 40 zawodników w kadrze. Do dziś czkawką odbijają się jego transfery w Górniku. Do dziś męczą się tam ze Strąkiem, czy Szczotem ściągniętymi za chore pieniądze. Legenda Kasperczaka nie istnieje, a wtedy z Wisłą miał dream team, który bez trenera poradziłby sobie.
|
Jest taki mit, że wtedy to nawet sprzątaczka osiągnęłaby to, co Kasperczak. Przyszedł do nas trener z ogromnym doświadczeniem i wiedzą zdobytą we Francji. Ta wizja futbolu pozwoliła na spory sukces międzynarodowy. Wywalili go po Dinamo i nie wiem, czy chłonął przez ten czas PZPN-owski sposób pracy, czy postępuje u niego demencja starcza i trochę ma już wyrąbane na to, co dzieje się u niego w klubie, ale nie jest już dobrym trenerem.