|
"z przerośniętym ego i zbyt dużymi zarobkami" Markus, emjot dlaczego nie operujecie nazwiskami? Czym dzisiejsza pucharowa porażka różni się od poprzednich? Jakie cele piłkarskie ma np. Sobol? Brożek? Żuraw? Dla mnie żadne.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez czesiu : 05.08.2010 o godz. 20:29.
|