Wyświetl pojedynczy post
XXXXXX
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32957
Stary 05.08.2010, 20:25
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz to totalna kompromitacja Kasperczaka i działaczy ... Nie można po prostu transferować takich przypadkowych graczy. Obrona złożona dzisiaj była z piłkarzy z I ligi ! Kowalski won, Cikos won!! Pietia won z obrony (do pomocy)!! Diaz transferować go i tyle !! Brawo zarząd ;] To co kiedyś już mówiłem na temat Paljicia, Cikosa. Po drugie nie można grać dwoma defensywnymi pomocnikami !! Sobol + Jirsak = kompromitacja z słabą drużyną, jeszcze jakbyśmy grali z totenhamem czy Juventusem to zrozumiałbym to ale z Qarabag to nie miał po prostu kto prowadzić tą grę !
W ogóle szkoda słów <kompromitacja>
Co ci Cikos zrobił? Jego strata bramek nie można obciążać. z 4 bramek straconych 3 zawalił Piotr Brożek do spółki z Kowalskim i Diazem(w tym meczu). Kto zagrał z Wislaków dobrze ?
Wisła Kraków i Slask Wrocław poddaja sie ostatnie
Odpowiedz cytując