bódyń napisał(a):

O jakich sukcesach ty mowisz? Mozesz jakies przypomniec Tylko nie mow mi ojakiejs prehistori sprzed prawie 10 lat.Ja na jego miejscu pchalbym sie do Karabachu. nie do Wisly
|
Złe słowo dobrałem - chodziło mi o dokonania Wisły (ktorych oczywiscie od dawna nie bylo).