Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32954
Stary 05.08.2010, 20:09
bódyń napisał(a):Wyświetl post
O jakich sukcesach ty mowisz? Mozesz jakies przypomniec Tylko nie mow mi ojakiejs prehistori sprzed prawie 10 lat.Ja na jego miejscu pchalbym sie do Karabachu. nie do Wisly
Złe słowo dobrałem - chodziło mi o dokonania Wisły (ktorych oczywiscie od dawna nie bylo).
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.08.2010 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując