Markus napisał(a):

|
Jeśli działacze odpuszcza teraz Chaveza i pozostawią drużynę z tak skandalicznie słabą obroną na cały sezon, to już będzie nie tylko chora głupota, ale świadomy sabotaż i działanie na szkodę spółki. Takie dzialanie to strzelanie sobie kolejnego samobojczego gola.
|
nie przesadzaj. Po co nam się pchać do pucharów, Żeby zaliczyć kolejny łomot tym razem od Islandczyków czy mieszkańców Wysp Owczych
nie wydałbym nawet dwóch złotych
DWÓCH POLSKICH ZŁOTYCH na żadnego nowego piłkarza
primadonny z przerośniętym ego i zbyt dużymi zarobkami
ta cała zgraja nosząca koszulki z Białą Gwiazdą powinna dopłacać do tego że mają honor je nosić
wiem
oni nie wiedzą co to honor
ps. cała
CALUTEŃKA polska piłka jest do zaorania. A potem należy się zastanowić czy należy ją reaktywować. I na jakich zasadach.