Wyświetl pojedynczy post
XXXXXX
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32951
Stary 05.08.2010, 20:02
Ludzie opanujcie sie.

Oceniacie nowych zawodników tylko najsłabiej zagrali ci co są w Wiśle już długo. Najłatwiej znaleśc sobie kozłów ofiarnych i po nich jechac. Jedynie co dziś było widac to braki motoryczne ale za to odpowiadxa trener. Nie oskarzajmy piłkarzy o brak ambicji jak po prostu nie mili siły i szybkości żeby lepiej zagrac
Wisła Kraków i Slask Wrocław poddaja sie ostatnie
Odpowiedz cytując