|
Ludzie opanujcie sie.
Oceniacie nowych zawodników tylko najsłabiej zagrali ci co są w Wiśle już długo. Najłatwiej znaleśc sobie kozłów ofiarnych i po nich jechac. Jedynie co dziś było widac to braki motoryczne ale za to odpowiadxa trener. Nie oskarzajmy piłkarzy o brak ambicji jak po prostu nie mili siły i szybkości żeby lepiej zagrac
Wisła Kraków i Slask Wrocław poddaja sie ostatnie
|