|
Senior Member
Offline
|
#5435

05.08.2010, 20:00
|
http://jagiellonia.net/live/
Czytajcie!
Cytat:
|
Zaraz po zejściu piłkarzy z murawy ochrona przeprowadziła przez nią naszego kibica, który zerwał flagę Arisu. W jego stronę poleciały z trybun butelki...
|
Cytat:
|
Afera nie tylko na trybunach w czasie meczu, ale także poważna przed jego rozpoczęciem. Eskortowany autokar z zarządem naszego klubu i jego akcjonariuszami został obrzucony przez kibiców Arisu kamieniami i koktajlami Mołotowa. Policja uciekła z miejsca wydarzenia zostawiając naszych włodarzy samych sobie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nam i naszemu fotografowi kibice Arisu pokazują znak, że nie wyjdziemy ze stadionu żywi. Dzicz, inaczej tego nie można określić...
|
|
|