|
teraz to już ostro przesadziłeś. Sprawdzi się u nich (czytaj : zarobią na siebie i jeszcze zyski przyniosą) to sprawdzi się i u nas. Pomieszczeń dosyć jest.
Uznanie dla marketingu Legii, że te rzeczy przygotowali przed sezonem, przewidzieli. U nas takich wizjonerów brak, co zresztą dziwić nie może, jaki Majcher pan taki kram.
Niech ten facet już poleci, dla Krakowa to wrzód na zadku, porównanie do prawdziwych ojców miasta typu Dietl, Leo, Zyblikiewicz to byłaby ciężka obraza dla tych wspaniałych ludzi.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 05.08.2010 o godz. 20:01.
|