blanco napisał(a):

|
Oczywiście,że Majchrowski wygra. Parę naszych głosów niestety nic tu nie zmieni... on nawet nie ma porządnego kontrkandydata,to jak ma przegrać ?
|
Moim zdaniem jednak nie doceniasz mocy Wiślackiego elektoratu.Gdybyśmy chcieli możemy sporo zdziałać, ale do tego trzeba akcji np na stadionie, nie na forum.