|
Diaz to nie stoper, Kowalski nie ten kapelusz, nie mam do nich żalu. Pietia który zawalił co najmniej dwie bramki w dwumeczu powinien posiedzieć na ławeczce albo można go opchnąć jak będzie jakaś oferta. Nasi zaczęli dużo lepiej niż na Hutniku nawet się cieszyłem że Azerowie nie murują bramki, a oni po prostu wyszyli po swoje, nie mamy obrony i tyle.
|