Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 05.08.2010, 19:33
harthausen napisał(a):Wyświetl post
bez mylenia pojęć i demagogii proszę. Grajki nieistotne, liczy się Wisła, o tym nie można zapomnieć.
Mają na lotnisku dostać jajami i pomidorami po łbach, by przypomnieli sobie, że przegrać można. Ale po walce.
A za przejście obok meczu nażelowane i zadowolone z siebie gwiazdki mają poczuć, że tak nie wolno.
Bo hańbią imię najwspanialszego klubu w Polsce a tego nie można wybaczyć.
Na lotnisku to powinni zostać przywitani zupełną ciszą, potem rozebrani z koszulek z Białą Gwiazdą bo NIE ZASŁUGUJĄ na nie kiedy nie walczą...