Wyświetl pojedynczy post
grzeswislak
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2010, 19:17
Sprzedali Marcelo i Głowackiego za 5 mln euro a kupili ośmiu zawodników za ok 2 mln. Jaki w tym sens?