Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
grzeswislak
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
11
05.08.2010, 19:17
Sprzedali Marcelo i Głowackiego za 5 mln euro a kupili ośmiu zawodników za ok 2 mln. Jaki w tym sens?
grzeswislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzeswislak
Znajdź inne posty napisane przez grzeswislak