Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3187
Stary 05.08.2010, 19:16
Kompromitacja kompromitacją, ale prawda jest taka, że jak my rok temu odpadaliśmy z Levadia Stalin, Karabach remisował 0-0 z Twente, późniejszym mistrzem Holandii. O czym komentatorzy wspominali. Od tego czasu my się jeszcze bardziej cofnęliśmy, a azerowie poszli do przodu. Skutki widać.

Panowie, nie ma co płakać. Rok temu odpadliśmy już z pierwszym przeciwnikiem, w tym udało nam się wyeliminować Szawle i odpaść dopiero w 3 rundzie.

Heniu na ławce, 7 transferów, nowy prezes, efekty widoczne gołym okiem!