Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
1977
05.08.2010, 19:15
Panu Kasperczakowi dzikuejmy, miał czas nie podołał
Ps. renegocjacja kontraktów dla części pilkarzy
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn