AYALA napisał(a):

nie było źle w drugiej połowie,bałem sie przy 3-0 że sie skończy kompromitacją np.5-0.
Jeszcze więcej darmowych ,4-rzędnych obcokrajowców i będziemy jak równy z równym walczyli z Azerami
|
Przeciez skonczylo sie kompromitacja
Tak na marginesie to powodzenia w zapelnianiu stadionu. Ja nie dam sie naciagac na bilet zeby ogladac SKOMPROMITOWANE PO RAZ KOLEJNY GWIAZDY I ICH GOWNIANA GRE jest milion lepszych i ciekawszych sposobow jak spedzic weekend.
Tak wiem zaraz bedzie ze jestem kibicem sukcesu dlatego uprzedzam zeby wszyscy kibice porazki i zenady nawet sie nie trudzili poruszac tego tematu.