Cytat:
|
Juz dziennikarskie scierwa pisza o pogromie. A przegalismy na wyjezdzie jedna bramka, strzelajac przeciwnikowi na 30 tysiecznym stadionie dwa gole
|
bo to był POGROM
jakby Tofiki nie bawiły się w II połowie , to by było 5-0
Fantastycznie , strzeliliśmy 2 bramki na
30 tysięcznym stadionie , wszyscy na rynek !
Kupić Repke i niech nadupca w szatni ile wlezie . Niektórym chyba się w życiu za dobrze powodzi.