Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3163
Stary 05.08.2010, 19:06
Cytat:
Juz dziennikarskie scierwa pisza o pogromie. A przegalismy na wyjezdzie jedna bramka, strzelajac przeciwnikowi na 30 tysiecznym stadionie dwa gole


bo to był POGROM
jakby Tofiki nie bawiły się w II połowie , to by było 5-0
Fantastycznie , strzeliliśmy 2 bramki na 30 tysięcznym stadionie , wszyscy na rynek !

Kupić Repke i niech nadupca w szatni ile wlezie . Niektórym chyba się w życiu za dobrze powodzi.