Mixu napisał(a):

|
A jak sie nazywał ten niemiecki trener który miał przydomek "Kat" ?
|
Felix Magath. Cupiał nie da mu więcej niż zarabia w Schalke. A szkoda...
Jedyni, którzy coś tam robili to Wilk i Paweł Brożek (zaczął się przepychać). Bo to, co robił jego brat bliźniak w obronie woła o pomstę do nieba. Małecki ma drybling 3 na 1, strzał z prawej nogi, ale nie ma przyjęcia, dośrodkowania, a lewa noga służy mu do wchodzenia do Frantica.