Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 05.08.2010, 19:00
Tak obi pomyslalem ze zaraz skoncza nam sie narodowosci ktore beda dla nas ogorkami. Kiedys bysmy powiedzieli o Azerach ze to ogorki a teraz juz nie wpada. Do tego estonczycy gruzini norwedzy. Za rok pewnie zleje nas ktos z Luxemburga.