Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
3139
05.08.2010, 18:58
Ciekawe co powie Basałaj, który dla przypomnienia w ostatnim wywiadzie stwierdził, że pozyskaliśmy klasowych zawodników.... - nikt ich na oczy nie widział jedynie z opowieści....
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906