Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3131
Stary 05.08.2010, 18:57
Dobrze ze koniec tej meczarni ... jesli nie zmienimy trenera i kilku zawodnikow nie wypieprzymy na zbity pysk to liga i puchary w przyszlym sezonie to bedzie nieosiagalne
WIERNY ZAWSZE WIŚLE