Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 05.08.2010, 18:51
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie wyglądali jakby lecieli na bitwę Kasper tylko jakiś taki smutny...
On tak ma od urodzenia
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS

Odpowiedz cytując