Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
6564
05.08.2010, 18:51
Proud
napisał(a):
Nie wyglądali jakby lecieli na bitwę
Kasper tylko jakiś taki smutny...
On tak ma od urodzenia
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7