Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3084
Stary 05.08.2010, 18:48
odnosnie tego meczu bylem przekonany ze zagramy 3 ka w obronie, i z dwoma defensywnymi zeby tych azerow odciac od podan , z Maleckim i Kirmem na skrzydle- Kasperczak po prostu nie wie co ma robic, zwlaszcza jak mu ktos wylatuje ze skladu nie potrafi byc elastyczny....
Powiem jeszcze ze pisalem na tym forum kiedys ze zaplaczemy po Petrescu i mysle ze wlasnie nadszedl ten moment.
Jest mi przykro ze prezentujemy sie jak sie prezentujemy i ze bede musial wytrabic jeszcze jednego whiskacza zeby o tym nie myslec.