Ciekawe co teraz napiszą panowie, którzy tak bardzo jechali po Wolfym - krytykującym transfery do klubu. Patrząc na wyczyny Paljicia, Wilka, Kowalskiego, Żurawskiego - chyba ktoś powinien uderzyć się w piersi.
Módlmy się o miejsce w pucharach na przyszły sezon - bo niesamowite transfery rozpalające podniecenie na forum - jakie zapowiadają tutaj niektórzy mogą okazać się równym właśnie transferom Paljicia czy Kowalskiego.
Brak wszystkiego - techniki, wytrzymałości, taktyki, to ce..... dzisiejszą formę Wisły - jeden wielki brak.
Boguski w zeszłym sezonie nie umiał przyjąć piłki, i dalej nie umie - za to nadal kasuje pieniądze - tylko za co - za to, że 2 lata temu był w dobrej formie

?