Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3080
Stary 05.08.2010, 18:48
Ja sie z nimi chetnie zamienie - bede biegal po boisku za tyle co oni maja za gre i lepiej sie spisze a oni niech zapierdzielaja w okopy tak jak piłkarze Korei Polnocnej po MS - pewnie słyszeliscie