Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
3078
05.08.2010, 18:47
Mamaliyew wszedł, noto dziękuje.
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu