Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 05.08.2010, 18:28
ci co powinni wziac odpowiedzialnosc i poderwać zespol to graja najslabiej.. do dupy z takim kapitanem , sory.