Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
2990
05.08.2010, 18:22
Cytat:
kolego bramka na wyjeździe liczy się 2x
Tylko przy takim samym stosunku bramek.
Jak sobie wyobrażasz awans drużyny, która jeden mecz przegrała, a drugi zremisowała? To na logikę jest bezsensowne.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret