Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
cosanostra
Junior Member
Od: 07.2004
Skąd: z Dziurolandu
Offline
#
2892
05.08.2010, 17:58
hmmm, skoro Boguś pojechał do Baku, to mozemy się spodzeiwac, ze zwolni Henia jeszcze przed pierwszą połową.
wszystko zależy od tego, czy zdązy dotrzeć z trybuny VIP do szatni naszych geniuszy.
cosanostra
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cosanostra
Znajdź inne posty napisane przez cosanostra