Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2870
Stary 05.08.2010, 17:53
najlepsze jest to, ze niektorzy pisza teksty w stylu "teraz bedziemy posmiewiskiem na lata".

przypominam, ze to samo bylo rok temu. wydawalo sie ze gorzej byc nie moze, a te kur** nam udowadniaja, ze potrafia przyniesc Wisle jeszcze wiekszy wstyd.
Ciekawe gdzie jest dno?