najlepsze jest to, ze niektorzy pisza teksty w stylu "teraz bedziemy posmiewiskiem na lata".
przypominam, ze to samo bylo rok temu. wydawalo sie ze gorzej byc nie moze, a te kur** nam udowadniaja, ze potrafia przyniesc Wisle jeszcze wiekszy wstyd.
Ciekawe gdzie jest dno?
