Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 05.08.2010, 17:38
Idę się albo opić albo nie wiem co ze sobą zrobić bo mnie ****a szlag trafi zaraz. Ja już nie mogę z tego wszystkiego, frajerzy do potęgi. Obciąć im zarobki o 30% i niech się skarżą nawet do FIFA.