Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2779
Stary 05.08.2010, 17:37
3:0... niestety, chociaż bardzo w Wisłę wierzyłem naszą przygodę w pucharach należy uznać za zakończoną. Oby w lidze było lepiej.