Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów
Offline
#
2779
05.08.2010, 17:37
3:0... niestety, chociaż bardzo w Wisłę wierzyłem naszą przygodę w pucharach należy uznać za zakończoną. Oby w lidze było lepiej.
michalg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalg
Znajdź inne posty napisane przez michalg