Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 05.08.2010, 17:34
aż żal już komentować... zróbmy 90 minut ciszy a tak na serio... k***a mać gdzie obrona ? cóż dopingujmy dalej... ale 3 bramki strzelić... nierealne