Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
2692
05.08.2010, 17:22
jeśli nie będziemy wykorzystywać sytuacji takich jak przed chwilą miał Żurawski to już teraz mogą zejść z boiska, dużo więcej ich mieć nie będziemy
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992